PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188255}

Gambit turecki

Turetskiy gambit
7,0 741
ocen
7,0 10 1 741
Gambit turecki
powrót do forum filmu Gambit turecki

Mam nadzieję, że z tym filmem nie będzie tak, jak z "Nocną strażą" Wielki przebój w Rosji, który jednak do nas nie dotarł. Jak dla mnie, to rosyjskich filmów w Polsce jest stanowczo za mało. Uwielbiam całą serię Akunina, bardzo żałuję, że przygody Erasta Pietrowicza Fandorina już się kończą, ale słyszałam, że niedługo ma się ukazać nowa seria, której bohaterem będzie wnuk Fandorina. On powinien wiedzieć, co się działo z dziadkiem już po "książkowych dziejach" Pozdrawiam wszystkich rusofilów!!!!!!!

użytkownik usunięty
alea

A ja mam nadzieję, że zekranizują jeszcze Azazela...

Szczerze powiedziawszy, to chętnie obejrzałabym wszystkie części. Chociaż osobiście wolę Fandorina z dziejów juz po Azazelu, kiedy jest dojrzalszy i bardziej interesujący. W Azazelu jest jeszcze strasznie naiwny.

alea

Może i Nocna Straż w Rosji była hitem i nie puścili jej w Polsce, ale szczerze powiedziawszy to nic nie straciliśmy.... Ten film to gniot.

MC_Bubas

nie rozumiem cie ale NOCHNOJ DOZOR (NOCNA STRAZ) byla bdb. filmem....
kto by pomyslal ze ruscy cos takiego zrobia??
kto nie ogladal powinien obejrzec tego nawet USA by sie nie powsytdzilo...

Numer_44

"nawet USA by sie nie powstydzilo".... USA powinno sie wstydzic polowy swoich filmow.... Taki glos wcale Nocnej Strazy nie pomaga ;P

alea

Film jak na rosyjską produkcję jest calkiem niezly. Naprawdę wart jest obejrzenia. Może któryś z dystrybutorów zlituje się i go ściągnie, bo jedynie co nam pozostaje to liczyć na kina studyjne które mogą go ściągnąć w ramach przeglądów kina rosyjskiego.

Joylinda_Hawks

Z wielkim zdziwieniem, siedząc ostatnio w kinie przed "Zemstą Sithów", wśród zwiastunów zobaczyłam "Nocną Straż". Napisali "wkrotce w kinach", więc może jednak pojawi się na naszych ekranach. Chociaz tempo ma niesamowite... A co do przygód Fandorina, to gdzieś obiło mi się o uszy, że ekranizują "Radcę stanu" Jeśli to prawda, to dziwną sobie obrali kolejność.

alea

"Radcę stanu" już zekranizowano - premiera w Rosji byla już 21 kwietnia 2005r. - oglądając zwiastun stwierdzam że film może być zupelnie niezly. Może się kiedyś wreszcie doczekamy, a może nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones