PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7556}

Maryja - córka swojego syna

Maria, figlia del suo figlio
7,6 65
ocen
7,6 10 1 65

Maryja córka swojego syna
powrót do forum filmu Maryja - córka swojego syna


Film zawiera bardzo poważny błąd, który w dużym stopniu obniża jego wartość. Za jakieś przewinienie św.Józef uderza w twarz małego Jezusa. Jest to poważny błąd. Coś takiego poprostu nie mogło się zdarzyć. Szkoda że reżyser wpakował tę scene do filmu, być moze sam był bity jako dziecko i nie wyobraża sobie innego wychowania. Reszta jest dość sprawnie opowiedziana i ta scena może sugerować że taki fakt nap

użytkownik usunięty
torgal

Znaczy się uważasz, że święci nie grzeszą, nie popełniają błędów? Poczytaj sobie ich biografie,choćby św. Pawła. Św. Józef to dla mnie jeden z ważniejszych świętych i nie zgorszyłam się tą sceną. Jego sytuacja była arcytrudna,choć wychowywał Syna Bożego, był tylko człowiekiem. A film uważam za rewelacyjny, wiele już obrazów widziałam na ten temat i chyba żaden z nich nie był tak poprawny teologicznie, zwłaszcza ujęcie Maryi.

każdy film o tematyce religijnej zaczynam oglądać od przyjrzenia się zgodności z prawdą i chyba tylko sama chęć obejrzenia wartościowego filmu przetrzymała mnie ponad godzinę przy nim, zwłaszcza że sceny budzące wątpliwości są średnio co 3 -4 minuty.

Saint_Vitus_PL

Jakie filmy o tematyce katolickiej (bez naleciałości heretycko-protestancko-modernistycznych) poleca Pan ?

Będę wdzięczny za tytuły. Deo gratias !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones